KURUMSAL

HAKKIMIZDA

TUĞCULAR LTD. ŞTİ. 1994 yılında Ankara Ostim Organize Sanayi Sitesi'nde kesim ve büküm makineleri ile metal işlemelerine başlamıştır. Ostim organize sanayi sitesinde 5 ayrı şube toplam 5000m² alan ile Saray fabrikada 8000m²  115 kişilik teknik ve idari personeli ile 20.000 ton yıllık metal işleme kapasitesine çıkan işletmemiz, 0.5 mm' den 35 mm' ye kadar, 0-14 mt uzunlukta sac, paslanmaz çelik ve alüminyum kesim ve büküm işlerini yapabilecek kabiliyette makine parkı ile ISO 9001:2000 / ISO 14001:2004 / OHSAS 18001 / TSE belgeleri ile firmamız toplam kalite anlayışı içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Türkiye'nin  büyük sanayi devlerinin bulunduğu Ostim O.S.B bölgesinde imalatını başlatan fabrikamızdaki güçlü makine parkımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.


VİZYON 
İç müşteri ve dış müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak gerekli teknolojik yatırımlar ile en iyi hizmeti veren bir firma olmaktır,
Metal ve değişik sektörlerden müşterilerimizin gereksinimlerine optimum çözümleri, en üst kalitede ve en uygun fiyata sunmak olacaktır,
Kaliteli hizmet ve dürüst olma politikasından taviz vermeyecektir, bu öğeler değişmez prensiplerimiz olarak kalacaktır,

Kalite Politikası
Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ürünlerimizin üstün kalite, güvenilirlik, fiyat ve temin süresi bakımından sistem kalitemizi çalışanlarımızın katılımlarıyla sürekli iyileştirmek bilincindeyiz. Bu bilinçle toplam kalite anlayışı doğrultusunda yeni teknolojiyi takip etmek yan sanayi ile bütünleşmek ve doğal çevreyi korumak temel hedefimizdir.

Müşteri Memnuniyeti
Amacımız iç ve dış müşterilerimiziz ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.

Çalışanların katılımı ve sürekli iyileştirme
Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışının, şirket kültürümüzün temel unsurlarından biri haline getirerek toplam kalite anlayışı doğrultusunda kalitemizi sürekli iyileştirmek ekibimizin öz sorumluluğudur.

Teknoloji
İç ve dış müşteri memnuniyeti ön planda tutarak gerekli teknolojik yatırımlar ile uygun çalışma ortamını sağlamaktır.

Tedarikçi ile bütünleşme 
Tedarikçimiz ile bütünleşerek kaliteli ürün ve müştrei memnuniyetine yönelik karar üretme ve uygulama süreçlerimizin daha verimli olmasını sağlamaktır.

Çevreyi koruma
Çevrenin kirletilmemesi için elimizden gelen azami çabayı sarf ederek uygun makine, malzeme ve tekniğin seçilmesi temel prensibimizdir.

Tuğcular olarak hedefimiz uluslararası iş yapan, AR-GE çalışmaları ile sektöründe yenilikçi kendi tasarımı olan ürünleri ve projeleri ile pazarda yer alan güçlü bir firma olmaktadır.